02-06 Aralık 2020 Eğitim

4734 SAYILI KAMU İHALE KANUNU EĞİTİMİ

EĞİTİME KATILAN HERKESE YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ ONAYLI SERTİFİKA VERİLECEKTİR

 

COVİD-19 GÜVENLİ SERTİFİKALI OTELDE SOSYAL MESAFEYE UYGUN

   4 GECE 5 GÜN HER ŞEY DAHİL.  KONAKLAMALI EĞİTİM

EĞİTİME KATILMADAN OTELİN COVİD-19 GÜVENLİ TURİZM SERTİFİKASINI İNCELEYİNİZ.

Yeditepe Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ve SBK Eğitim Danışmanlık iş birliği ile 02.12.2020 – 06.12.2020 tarihleri arasında Antalya’da Sertifikalı ve Uygulamalı E. İHALE, E.EKSİLTME, İHALE MEVZUATI VE BELEDİYE ŞİRKETLERİ Eğitim Programı düzenlenmiştir.

 

 EĞİTİMİN AMACI: Kamu ihale kanunu hakkında detayına hakim uzman hocalarımız tarafından verilecek eğitimin amacı;

 • Kamu ihale kanunun bilinirliliğini artırmak,
 • Kamu ihale kanunun en ince detaylarına kadar öğretmek,
 • Kamuda görev alanların hata yapmasını önlemek,
 • Kamu ihalelerinde etkin ve verimliliği sağlamak, 
 • Kamu ihalelerinde yolsuzluk algısını ortadan kaldırmaktır.

Eğitim sonrasında WhatsApp üzerinden yöneltilecek sorulara danışman firma SBK EĞİTİM DANIŞMANLIK tarafından ücretsiz olarak cevap verilecektir.

Eğitimde sosyal mesafeye uygun kurallar gözetilecektir. Otele girişte ve derslere katılımlarda firmamız tarafından maske dağıtılacaktır.

Katılım ücretleri eğitim tarihinden önce veya otele giriş anında düzenlenecek fatura ile ödenecektir. Yapılacak havalelerde ‰ 9,48 damga vergisi kesilecektir.

 

Seminer giderleri; Kamu kurumlarının eğitim ücretini ödemesi 2020 yılı Merkezî Yönetim Bütçe Kanunu’nun ekli (E) cetveli 29. sıra (a) bendine göre ve Mahalli İdareler Harcama Belgeleri Yönetmeliğinin 28. maddesindeki esaslar dahilinde ve Analitik Bütçe Sisteminde Ekonomik Sınıflandırmanın 03.5.9.03 kodundan karşılanacaktır.

  Eğitim Seminer Hizmeti, anılan Otel’de ve tarihte sadece ŞİRKETİMİZCE sunulduğundan, bu hizmeti 4734 sayılı Kanunun 22/a, 22/b veya 22/d fıkraları kapsamında temin edebilirsiniz

MİRAGE PARK HOTEL 5 YILDIZ Göynük/Kemer/Antalya (firma Covid-19 sebebiyle otel değişikliği yapabilir)

OTELE GİRİŞ:          02.12.2020 saat 14.00

OTELDEN ÇIKIŞ:     06.12.2020 saat 12.00

EĞİTİM ÜCRETİ:

Çift Kişilik Odada Kişi Başı:   2750 TL +%8 KDV

Tek Kişilik Oda Kişi Başı:      3350 TL +%8 KDV

 HER ŞEY DAHİL KONAKLAMA  (ALKOLLÜ)

Katılım ücretleri eğitim tarihinden 2 gün önce veya otele giriş anında düzenlenecek fatura ile ödenecektir.

Eğitime katılabilmek için sbkeğitim.com adresinden elde edebileceğiniz başvuru formunu doldurarak onaylı suretini e-posta, veya yukarıdaki telefon no’larına WhatsApp ile şirketimize ulaştırmanız gerekmektedir

 

Banka Hesap Bilgileri:

Banka Adı:

İŞ BANKASI

 

Banka Şubesi:

MANİSA

 

Hesap Adı:

SÜLEYMAN BAHADIR KADRON SBK EĞİTİM DANIŞMANLIK

 

Hesap No:

3504/0112331

 

IBAN No:

TR870006400000135040112331

 

EĞİTİM İLETİŞİM:

Emre Mert 0545 2135264

Zahir Kadron. 0535 4317903

S.Bahadır Kadron 0545.4439447

 

  Eğitim sonunda katılımcılara Yeditepe Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi onaylı sertifika verilecektir. Sertifikalar eğitim bitiminden itibaren 10 gün içerisinde katılımcıların adreslerine gönderilecektir

EĞİTİM KONULARI :4734 sayılı ihale kanunu,  Kamu ihale mevzuatının temel ilkeleri, idari şartname ve teknik şartnamesinin hazırlanmasında dikkat edilecek hususlar, Yaklaşık maliyetin hazırlanması (mal,hizmet,yapım), Yaklaşık maliyetin güncellenmesi, Yaklaşık maliyetin açıklanması, Yaklaşık maliyet üzerinde ki teklifler.

 •  Ihale usulleri, açık ihale, belli isteklilerde ihale, … Pazarlık usulü 21.a,21.b,21c,21.d,21.e,21.f detayları.
 • İhale komisyonunun oluşturulması İhale dokümanına yönelik şikayet başvuruları İhale dokümanında açıklama ve zeyilname yapılması İhale saatinden önce ihalenin iptal edilmesi Şikayet, Açıklama ve Zeyilname İşlemleri Alınan Zarfların Komisyona Teslimi ve Tutanağı
 • İhale Komisyonun görev ve sorumlulukları, İhale Komisyonun görev ve sorumlulukları, İhale Komisyonunun görev yaparken dikkat etmesi gereken hususlar, İhale Komisyonlarının Teklif Zarfı, Teklif mektubu, Ticaret sicil gazetesi, İmza beyannamesi, Geçici teminat mektubu, İş deneyim belgesi, Banka referans mektubu, Benzer iş ve İş deneyim belgesinin İncelemesinde Dikkat Etmesi Gereken Hususlar Soru Ve Cevaplı.
 •  Birden fazla teklif 17.b,17,d
 • İhale Komisyonlarının bilgi Ve Belge Eksikliğinde Dikkat Etmesi Gereken Hususlar, Aritmetik hata kontrolü.
 •  İhale Komisyonlarının Yasaklılık İncelemesinde dikkat Etmesi Gereken Hususlar, İhale Komisyonlarının yeterlilik değerlendirilmesinde Dikkat Etmesi Gerekenler, İhale Komisyonlarının ekonomik Yeterlilik İncelemesinde Dikkat Etmesi Gereken Hususlar, Kapasite Raporu Ve İncelenmesinde, Demo, Demanstrasyon Yapılmasında, Numune Ve Katalog  incelenmesinde, Yetkili Satıcılık Dikkat  edilmesi Gereken Hususlar İhale dışı Bırakılma Nedenleri.(10.a),(10.d),(10.f)
 • İş ve Meslek Ahlakı Nedir Detayları
 • Sınır değer, aşırı düşük sorgulama detayları, İhale Komisyon Kararının Hazırlanması, İhalenin Karara Bağlanması ve İhale Yetkilisinde Onayında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar, İhale Kararının Tebliği Kesinleşen İhale Kararının Hazırlanması ve Tebligat Esasları Kesinleşen ihale kararının tebliğ.
 • İhalenin 1. Ve 2. Oturumunda ekapta yapılması gerekenler. Ekapta İdare Belge Sorgulama, EKAP MODÜLLERİNİN KULLANUMINDA YAPILMASI GEREKENLER, İş Deneyim Modülü, İş Deneyim Belgesi Düzenleyebilmek için Gerekli Koşullar, Sözleşmeler Modülü, Sözleşme Uygulamaları Modülü, İş Artışı/Eksilişi, Fiyat Farkı (+/-) ve Hakediş, Kayıt Sözleşme Fesih/Tasfiye İşlemleri, Sözleşme Devir İşlemleri, Zeyilname İşlemleri.
 • E.İHALE, E-Teklif Değerlendirme Birinci Oturum, E-Teklif Değerlendirme Kapalı Oturum Ekapta, İdari Belge Sorgulama Elektronik İhale Teklif Değerlendirme, E-İhale Komisyon Kararı/İhale Yetkilisi Onayı.

       E.EKSİLTME, E-Eksiltme teklif değerlendirme, E-eksiltme Raporlama/İzleme Ekranlarında yapılması gerekenler.

 • İhale kararına yönelik şikayet başvuruları ve detayları
 • Sözleşmeye Davet Süreçleri ve Sözleşmeye Davet Tebligat İşlemleri