benzer iş tanımının “Tankerle İçmesuyu taşıma hizmeti yapmış olmak benzer iş olarak kabul edilecektir.” şeklinde belirlendiği ihalede iş deneyim tevsiki için sunulan sözleşmeye konu işin “İşverenin taahhüdü altında bulunan hizmetlerde kullanılmak üzere içme suyu taşıma işinde kullanılmak üzere tankerli araç kiralanması hizmeti işi” olması ihale dışı bırakılma nedenimidir?

benzer iş tanımının   “Tankerle İçmesuyu taşıma hizmeti yapmış olmak benzer iş olarak kabul edilecektir.” şeklinde belirlendiği ihalede iş deneyim tevsiki için sunulan sözleşmeye konu işin “İşverenin taahhüdü altında bulunan hizmetlerde kullanılmak üzere içme suyu taşıma işinde kullanılmak üzere tankerli araç kiralanması hizmeti işi” olması ihale dışı bırakılma nedenimidir?

..., iş ortaklığındaki hisse oranı esas alınarak belirlenir. Ancak ihaleye katılan iş ortaklığının ortakları tarafından ortaklık oranları ve yapısı aynı olmak kaydıyla daha önce...

Kararın devamını okumak için kamuihalekararlari.com'a abone olmanız gerekmektedir. Eğer daha önce abone olduysanız lütfen üye girişi yapınız.